İade Şartları

Alizabet.com sitesinde danışmanlık hizmeti satışı yapılmaktadır. Üyelerimize sunulan ödeme şekilleri ve geri iade şartları şu şekildedir ;

Sitemize üyelik ödemesi Havale, EFT veya diğer seçenekler kullanarak yapılmışsa ve üyenin üyelik süresi başladığı andan itibaren 24 saat içerisinde verilen hizmetten memnun kalmaz ise üyeliğin 24 saati dikkate alınmak suretiyle takip eden 30 işgünü İçerisinde üyenin belirtmiş olduğu hesaba üyelik için yapmış olduğu ödeme geri gönderilir.

 

Üyenin  iadesi siteye üyeliğinin 24 saat başlamak kaydı ile 30 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğu hesaba yapılır. 1 gün deneme üyelik sonunda 1 aylık üyelik uzatılmış üyelerde iade gerçekleştirilmez, iade isteyenler sadece aylık ödeme yapmış üyeler için geçerlidir.

 

 Üyeler üye oldukları gün,saat ve dakika üzerinden 24 saat geçtikten sonra üyeliklerini iptal edemeyeceklerini kabul etmişlerdir. Üyenin üyelik almış olduğu gün içerisinde paylaşılan kuponların en az %50 sinin başarısız olması gerekmektedir. 1 gün süresinde üyeliğini isim,soyisim,kullanıcı adı,iptal nedeni ve TC kimlik numarasını ekleyerek destek@alizabet.com mail adresine mail atmaları gerekmektedir. 1 gün sonunda 1 aylık alınan ücretin iadesi ise gerçekleştirilmez.

Detaylı bilgi için destek@alizabet.com mail adresine mail atabilir veya Canlı destek hattına bağlanabilirsiniz.